SUPER OFERTA: Egipt 5* cena 1992 PLN/os.

 
konsultant
Masz pytania ?
Porozmawiaj z
konsultantem
Bilety lotnicze
Bilety lotnicze
Bilety autokarowe
Bilety autokarowe
Bilety promowe
Bilety promowe
Wynajem  samochodów
Wynajem samochodów
Wczasy i wycieczki
Wczasy i wycieczki
Transfery na lotnisko
Transfery na lotnisko
Ubezpieczenia
Ubezpieczenia
Rezerwacja hoteli
Rezerwacja hoteli
Karty
Karty
ZAREZERWUJ / KUP TERAZ

W naszej ofercie również:

Korzystamy z systemu:

Posiadamy certyfikat:


Drukuj

WYCIECZKA CZECHY – POD HRADCZANAMI ( 4dni)

 

Wyjazd:  Warszawa

Transport: Autokar

Wyżywienie: Śniadanie i obiadokolacje

Rodzaj wycieczki:  Objazdowa

Liczba dni: 4d / 3n

Cena: 749 zł

 

Zwiedzane miasta i obiekty:

Kutna Hora - Karlowe Wary - Praga
- Zamek na Hradczanach
- Praski ratusz z zegarem "Orloj"
- Rejs po Wełtawie
- Legendarny Most Karola
- Zabytki Kutnej Hory
- Słynne Karlowe Wary

 

PROGRAM WYCIECZKI

1 dzień
Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy. Przyjazd do Kutnej Hory, miasteczka nazywanego w średniowieczu "skarbcem królestwa", wpisanego na listę UNESCO. Spacer i zwiedzanie, m.in. Dworu Włoskiego - dawnej mennicy państwowej z kolekcją słynnych monet (w tym groszy praskich) i siedziby króla Wacława II oraz kościoła św. Barbary - jednego z najpiękniejszych w Europie środkowej unikatowego dzieła architektury gotyckiej. Czas wolny. Przejazd do Pragi, zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.


2 dzień
Po śniadaniu zwiedzanie stolicy Czech Klasztor Strachowski z Muzeum Miniatur, Loreta, Hradczany - gdzie mieści się Zamek Praski, czyli Hrad, od którego cała dzielnica wzięła swą nazwę. Katedra św. Vita, w której przechowywane są regalia królów czeskich. Złota Uliczka z miniaturowymi domkami strażników zamkowych. Czas wolny. W godzinach popołudniowych przejazd do Karlowych War - najsłynniejszego czeskiego uzdrowiska (dawny Karlsbad). Spacer po kurorcie barokowy kościół świętej Magdaleny, Teatr im. Vitezslava Nezvala. Czas wolny - możliwość "degustacji" 12 wód leczniczych. Dla chętnych kolacja w restauracji. Powrót do hotelu, nocleg.


3 dzień
Po śniadaniu dokończenie zwiedzania stolicy Czech Mała Strana - dzielnica ambasad, położona na zboczach wzgórza zamkowego, której uroku dodają piękne i bogato zdobione barokowe pałace i kamienice. Kościół św. Mikołaja. Spacer przez Most Karola, a następnie przejście do dzielnicy żydowskiej tzw. Josefowa, gdzie mieszczą się Synagogi i cmentarz żydowski. Starymi uliczkami dotrzemy do Ratusza ze słynnym zegarem "Orloj". Zwiedzanie obiektów na starówce, spacer ulicą Celetną, Brama Prochowa, Obecni Dum. Przejście w kierunku nowego miasta na słynny Plac Wacława. Czas wolny. Rejs statkiem wycieczkowym po Wełtawie, kolacja w restauracji w centrum Pragi. Wieczorem możliwość uczestnictwa w spektaklu "światło, woda, dźwięk" - Krizikova Fontanna. Wyjazd w drogą powrotną do Polski.


4 dzień
Przyjazd do Polski w godzinach porannych.

 

Informacje praktyczne:

Trasa przejazdu: Kudowa - Praga (150 km) - ok. 3 godz.

 

UWAGI

Cena nie zawiera biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłat za miejscowych przewodników, rejsu po Wełtawie, spektaklu Krizikova Fontanna, opłat za komunikację miejską i system Alma Tour Guide - orientacyjny koszt ok. 1.300 CZK oraz kolacji w Karlowych Warach - ok. 300 CZK. Pilot rozlicza się z grupą z pobranych kwot na cele programowe. Koszty płacone za całą grupę (np. za lokalnych przewodników) są dzielone na wszystkich jej uczestników.
Prosimy o zgłaszanie sprzedawcom oferty chęci wykupienia kolacji w Karlowych Warach najpóźniej w dniu dopłaty do całości imprezy. W przypadku grup mniejszych niż 30 osób transport odbywał się będzie mniejszym autobusem lub mikrobusem z klimatyzacją. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie.

Newsletter

Wysyłka ofert wycieczek i wczasów, przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Wysyłka pozostałych ofert turystycznych (np. promocje lotnicze, nowe usługi itp.)

Sieci

Copyright 2019 Maxima | wykonanie strony opentechnologies.pl