SUPER OFERTA: Egipt 5* cena 1992 PLN/os.

 
konsultant
Masz pytania ?
Porozmawiaj z
konsultantem
Bilety lotnicze
Bilety lotnicze
Bilety autokarowe
Bilety autokarowe
Bilety promowe
Bilety promowe
Wynajem  samochodów
Wynajem samochodów
Wczasy i wycieczki
Wczasy i wycieczki
Transfery na lotnisko
Transfery na lotnisko
Ubezpieczenia
Ubezpieczenia
Rezerwacja hoteli
Rezerwacja hoteli
Karty
Karty
ZAREZERWUJ / KUP TERAZ

W naszej ofercie również:

Korzystamy z systemu:

Posiadamy certyfikat:


Drukuj

WYCIECZKA HOLANDIA – KWIATOWA WYSTAWA OGRODNICZA ( 5dni)

 

Wyjazd: Warszawa

Transport: Autokar

Wyżywienie:  Śniadania

Ilość dni:  5d /  4 n

 

TRASA

HOLANDIA
Floriada 2012 - Światowa wystawa ogrodnicza 5 dni
Święto miłośników kwiatów - tylko raz na 10 lat!
FLORIADA 2012, ROTTERDAM, DELFT, HAGA, AMSTERDAM

 

PROGRAM WYCIECZKI

1 dzień-            
Odjazd autokaru z Krakowa o godz. 6.00. Pozostałe miejscowości wg trasy nr 1 (str. II). Przejazd przez Polskę i Niemcy. W godzinach wieczornych przyjazd do hotelu w Niemczech (ok. 1000 km). Nocleg.


2 dzień-            
Śniadanie. Przejazd na Floriadę 2012 Światową Wystawę Ogrodniczą odbywającą się w Holandii raz na 10 lat. Floriada 2012 prezentowana jest na 66ha w okolicach Venlo zawiera 5 tematycznych ekspozycji, w tym imponujący pokaz kwiatów w Villi Flora. Zwiedzanie wystawy. Następnie przejazd do Rotterdamu nowoczesnego miasta z największym portem świata. Wyjazd na Euromaszt, podziwianie panoramy miasta i portu z najwyższej budowli w Holandii. Nocleg.

3 dzień                    
Śniadanie. wizyta na giełdzie kwiatów, na której handluje się kwiatami i innymi roślinami. przejazd do delft, zwiedzanie królewskiej fabryki porcelany jednego z symboli holandii. czas wolny w zabytkowym centrum na grote markt. przejazd do hagi, siedziby holenderskiego rządu i królowej, nazywanej "polityczną stolicą holandii". Zwiedzanie Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości , Binnenhof- budynki Parlamentu, Ridderzaal ,gdzie po raz pierwszy zebrały się Stany Generalne, Pałac Królewski - miejsce pracy królowej, Madurodam - muzeum na wolnym powietrzu, będące największym na świecie zbiorem miniaturowych budowli, przedstawiających około 700 najbardziej charakterystycznych obiektów w Holandii w skali 1:25. Pobyt nad Morzem Północnym w znanym kąpielisku Scheveningen. Nocleg.

4 dzień                 
Śniadanie. przejazd do amsterdamu w który znajdziemy olśniewające dzieła sztuki i tętniące życiem kolorowe ulice. po drodze pobyt na tradycyjnej holenderskiej farmie, prezentacja wyrobu sera i drewnianych sabotów. zwiedzanie rijksmuseum z obrazami rembrandta, vermera i halsa. wizyta w szlifierni diamentów. rejs po kanałach amsterdamu dający możliwość najlepszego poznania miasta. spacer po siedemnastowiecznym centrum, targ kwiatowy na kanale Singel, Plac Dam z Pałacem Królewskim i Pomnikiem Narodowym, Nowy Rynek i Dzielnica Czerwonych Świateł. Czas wolny. Nocna podróż przez Niemcy


5 dzień                 
Powrót do Krakowa (ok. 1220 km) ok. godz. 14:00
1 nocleg ze śniadaniem w Niemczech w hotelu klasy turystycznej (pokoje 2 -osobowe z łazienkami), 2 noclegi w hotelu **/*** ze śniadaniami w Holandii (pokoje 2 lub 3 osobowe z łazienkami), autokar komfortowy, opiekę pilota-przewodnika, ubezpieczenia KL, NNW i bagażu.

 

Przewidywany koszt realizacji programu:

bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, rejs, przewodnicy miejscy oraz inne obligatoryjne opłaty - ok. 70 EURO. Dodatkowo udział we Floriadzie ok. 30 EURO (bilet wstępu plus opłata za kolejkę linową).

Newsletter

Wysyłka ofert wycieczek i wczasów, przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Wysyłka pozostałych ofert turystycznych (np. promocje lotnicze, nowe usługi itp.)

Sieci

Copyright 2019 Maxima | wykonanie strony opentechnologies.pl