SUPER OFERTA: Egipt 5* cena 1992 PLN/os.

 
konsultant
Masz pytania ?
Porozmawiaj z
konsultantem
Bilety lotnicze
Bilety lotnicze
Bilety autokarowe
Bilety autokarowe
Bilety promowe
Bilety promowe
Wynajem  samochodów
Wynajem samochodów
Wczasy i wycieczki
Wczasy i wycieczki
Transfery na lotnisko
Transfery na lotnisko
Ubezpieczenia
Ubezpieczenia
Rezerwacja hoteli
Rezerwacja hoteli
Karty
Karty
ZAREZERWUJ / KUP TERAZ

W naszej ofercie również:

Korzystamy z systemu:

Posiadamy certyfikat:


Drukuj

WYCIECZKA SŁOWACJA – SLOVAKIA TOUR ( 4 dni)

 

Wyjazd: Poznań

Transport: autokar

Wyżywienie: Śniadania i obiadokolacje

Cena: 749 zł / os

 

Zwiedzane miasta i obiekty:

 

Tatrzańska Łomnica - Smokowiec - Szczyrbskie Pleso - Lewocza - Spiski Hrad - Dobszyńska Jaskinia Lodowa - Liptowski Mikulasz - Zamek Orawski
- Panorama Tatr Słowackich
- Lewocza - "słowacka Częstochowa"
- Spiski Hrad i Orawski Podzamok
- Odpoczynek w Tatralandii
- Bez nocnych przejazdów

 

PROGRAM WYCIECZKI

1 dzień
Wyjazd z Polski według rozkładu jazdy, przyjazd do Tatrzańskiej Łomnicy - krótki spacer. Wyjazd kolejką w Tatry Słowackie, podziwianie wysokogórskiej panoramy. Przejazd do Smokowca - najstarszej tatrzańskiej osady, spacer po kurorcie. Następnie Szczyrbskie Pleso - najwyżej położona tatrzańska miejscowość. Przejście nad malownicze, górskie jezioro. Przejazd w okolice Popradu, kolacja, nocleg.


2 dzień
Po śniadaniu przejazd do Lewoczy - perełki architektury średniowiecznej. Zwiedzanie rynek, kościół św. Jakuba z ołtarzem Mistrza Pawła, ratusz, klatka hańby, dom lewockiego rodu bankierów i kupców - Thurzonów, Dom Mistrza Pawła, mury miejskie. Następnie przejazd na zwiedzanie jednego z najbardziej malowniczych zamków Słowacji - Spiskiego Hradu, którego początki sięgają XIII wieku. Po zwiedzaniu zamku powrót do hotelu, kolacja, nocleg.


3 dzień
Po śniadaniu przejazd do Doliny Demianowskiej. Zwiedzanie jednej ze słynnych jaskiń. Przejazd do zabytkowej wioski Wilkoliniec. Zwiedzanie jedynej w Europie - wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO - wsi będącej rezerwatem składającym się z 40 chałup pomalowanych na różne kolory. Następnie przejazd i spacer po Liptowskim Mikulaszu oraz pobyt w aquaparku Tatralandia, największym parku wodnym na Słowacji, z całorocznym kompleksem basenów z wodą leczniczą i bogatym zapleczem sportowo rekreacyjnym. Przejazd do hotelu w okolicach jeziora Liptowskiego, kolacja, nocleg.


4 dzień
Po śniadaniu przejazd do Świętego Krzyża - zwiedzanie największej, drewnianej świątyni w Europie Środkowej, pochodzącej z 1774 r. Następnie przejazd do Rużomberoka - krótki spacer po starówce oraz przejazd do Oravskiego Podzamoku - słynnego Orawskiego Zamku. Zwiedzanie kompleksu zamkowego składającego się z trzech części pochodzących z XIII, XV i XVII w. Doskonale rozbudowane fortyfikacje obronne sprawiły, iż zamek nigdy nie został zdobyty przez oblegających. Powrót do Polski w godzinach wieczornych.

 

Informacje praktyczne:

Trasa przejazdu: Katowice - Tatrzańska Łomnica (ok. 250 km) - ok. 5 godz.

 

Uwagi:

Cena nie zawiera biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz opłat za miejscowych przewodników - orientacyjny koszt ok. 20 EUR, Parku wodnego Tatralandia - ok. 17 EUR. Pilot rozlicza się z grupą z pobranych kwot na cele programowe. Koszty płacone za całą grupę, (np. za lokalnych przewodników) są dzielone na wszystkich jej uczestników. W przypadku grup mniejszych niż 30 osób transport odbywał się będzie mniejszym autobusem lub mikrobusem z klimatyzacją. Kolejność realizacji programu może ulec zmianie.

Newsletter

Wysyłka ofert wycieczek i wczasów, przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Wysyłka pozostałych ofert turystycznych (np. promocje lotnicze, nowe usługi itp.)

Sieci

Copyright 2019 Maxima | wykonanie strony opentechnologies.pl