SUPER OFERTA: Egipt 5* cena 1992 PLN/os.

 
konsultant
Masz pytania ?
Porozmawiaj z
konsultantem
Bilety lotnicze
Bilety lotnicze
Bilety autokarowe
Bilety autokarowe
Bilety promowe
Bilety promowe
Wynajem  samochodów
Wynajem samochodów
Wczasy i wycieczki
Wczasy i wycieczki
Transfery na lotnisko
Transfery na lotnisko
Ubezpieczenia
Ubezpieczenia
Rezerwacja hoteli
Rezerwacja hoteli
Karty
Karty
ZAREZERWUJ / KUP TERAZ

W naszej ofercie również:

Korzystamy z systemu:

Posiadamy certyfikat:


Drukuj

IMPREZY DLA FIRM - wycieczki szyte na miarę

         


1. CO OZNACZA ,,SZYCIE NA MIARĘ?''                   

Oznacza to wyjazdy dwóch lub więcej osób chcących poznawać świat  według własnego planu i   pomysłu !!!  Biuro MAXIMA  zaś na WASZE życzenie niczym wyborny projektant mody zaprojektuje wycieczkę i niczym wspaniały krawiec ,,uszyje na miarę" potrzeb i możliwości finansowych KLIENTA niepowtarzalny  projekt wyprawy tak, aby ,,leżał jak ulał''


2. DLA KOGO TAKA  OFERTA?

Oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych jak i firm, które wiedzą co zamierzają zobaczyć i jak w sposób niestandardowy spędzać urlop, lecz nie mają czasu i możliwości zorganizowania super wyjazdu! To KLIENCI, którzy mierzą wysoko zamawiając swoje marzenia i życzenia o niebanalnej podróży.

Biuro MAXIMA  spełni WASZE marzenia oferując pełen zakres usług oraz różnorodne standardy  podróży - od podstawowego do luksusowego - OD A DO Z - WEDŁUG WASZYCH POTRZEB!

Dla  kogo oferta? Dla KAŻDEGO, kto ceni swój czas a ma go najczęściej za mało. Dla KAŻDEGO, kto oczekuje niezwykłych przeżyć według swoich założeń i marzeń, kogo kusi świat i jego atrakcje. Dla KAŻDEGO, kto nie dysponuje tak szeroką bazą kontaktów, aby zapewnić profesjonalne przygotowanie wyprawy i atrakcji!!!           


 3. DOKĄD I PO CO ,,SZYJEMY NA MIARĘ?              

DOKĄD?? Z naszymi KLIENTAMI dotarliśmy do wielu regionów świata-byliśmy między innymi w Singapurze i Nowej Zelandii. Z MAXIMĄ każdy kontynent może być w zasięgu Twoich marzeń, możliwości i sprecyzowanych wymagań.   PO CO?? Aby KLIENT mógł zaspokajać zarówno ciekawość poznawania egzotycznego świata jak i przeżywać wyjątkowe i niebanalne chwile. Oto tylko  niektóre propozycje przeżywania chwil niezwykłych: sporty ekstremalne - skakanie ze spadochronem, nurkowanie, trekking, rafting itp.  A może wolisz safari po afrykańskich bezdrożach lub rejsy po oceanie by podziwiać orki i wieloryby? Dla Młodych Par proponujemy  organizację ślubu, wesela w miejscach niezwykłych a następnie niesamowitą podróż poślubną.  Możemy też zorganizować wyprawę jeppami, quadami, loty balonami itp. Ceniącym relaks w ekskluzywnych warunkach proponujemy wyjazdy do SPA, farm piękności oferujących ekstra zabiegi w Polsce i za granicą... Wystarczy! Nie będziemy dalej przedstawiać WAM  naszych ofert. Jesteśmy bowiem OTWARCI NA WSZELKIE PROPOZYCJE NASZEGO KLIENTA!!!


4. ZALETY ,,SZYCIA NA MIARĘ'' PRZEZ BIURO PODRÓŻY MAXIMA

Organizowane przez nas eskapady dopasowujemy do WASZYCH potrzeb i pragnień z pełną starannością. Szukamy najlepszych rozwiązań „szytych na WASZĄ miarę'' dotyczących transferu, noclegów, ubezpieczenia, opieki pilota, miejscowych przewodników, precyzyjnego programu itd, itp. KLIENT może w tym czasie spokojnie pracować, poświęcić czas rodzinie i spokojnie spakować swoje marzenia dotyczące wyprawy do plecaka. Staramy się abyście wypoczywali i zwiedzali nawet przy skromnym budżecie w niezapomniany sposób...Nie musisz dopasowywać się do ogółu  nieznanych CI ,,wycieczkowiczów'' bo jesteś z grupą znanych i wybranych przez CIEBIE osób, którzy ,,mówią jednym głosem''. Taki wyjazd w doborowym towarzystwie dostarcza adrenaliny, uskrzydla, zaś krajobrazy stają się jeszcze piękniejsze a smaki egzotycznego świata doświadczamy wieloma zmysłami, w tym również podniebieniem...


5. CO NALEŻY ZROBIĆ, ABY SKORZYSTAĆ Z OPCJI ,,SZYCIA NA MIARĘ'' ?

Najpierw ,,zmontuj'' ekipę, z którą zamierzasz wybrać się w podróż ,,szytą na miarę''. Ustalcie ,,równym głosem'': przybliżony termin pobytu, wstępną trasę, WASZE oczekiwania ,przybliżoną kwotę na 1 osobę itp. Przyjdź do biura MAXIMA I PO WSTĘPNEJ ROZMOWIE  WYPEŁNIJ FORMULARZ. Następnie przyjdź do ,,przymiarki,/przymiarek/ na miarę'' i...w drogę po niezapomniane wrażenia!!!!!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   


6. SKRÓCONY PRZYKŁAD WYPRAWY ,,SZYTEJ NA MIARĘ'' PRZEZ BIURO MAXIMA                    

 


7.PODSUMOWANIE                                                                                                                                                                                                               

Organizacja wyjazdów ,,szytych na miarę'' jest bardzo pracochłonna, wymaga szerokiej bazy zaufanych kontrahentów w danym rejonie świata oraz starannie zaplanowanego programu, ale nie jest to WASZYM zmartwieniem  -  SATYSFAKCJA  KLIENTA jest dla nas najważniejsza!!! Jakże często podkreślają nasi stali KLIENCI - podróż dostosowana do ich potrzeb zapewnia satysfakcję intelektualną, mentalną, a atrakcje i wrażenia dają wulkaniczną  energię, która ich rozpiera po powrocie do codziennej pracy i życia. Dlaczego NASI KLIENCI wracają do biura MAXIMA ?? Twierdzą z całą stanowczością, iż jeśli wyprawa ,,szyta na miarę'' ,,leży jak ulał'' to bardzo inspiruje do sięgania po następną i jeszcze następną PODRÓŻ NASZEGO ŻYCIA!!!!! NO I.... ABY NABRAĆ WULKANICZNEJ ENERGII... ZAPRASZAMY!!!!!

Newsletter

Wysyłka ofert wycieczek i wczasów, przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Wysyłka pozostałych ofert turystycznych (np. promocje lotnicze, nowe usługi itp.)

Sieci

Copyright 2019 Maxima | wykonanie strony opentechnologies.pl