SUPER OFERTA: Egipt 5* cena 1992 PLN/os.

 
konsultant
Masz pytania ?
Porozmawiaj z
konsultantem
Bilety lotnicze
Bilety lotnicze
Bilety autokarowe
Bilety autokarowe
Bilety promowe
Bilety promowe
Wynajem  samochodów
Wynajem samochodów
Wczasy i wycieczki
Wczasy i wycieczki
Transfery na lotnisko
Transfery na lotnisko
Ubezpieczenia
Ubezpieczenia
Rezerwacja hoteli
Rezerwacja hoteli
Karty
Karty
ZAREZERWUJ / KUP TERAZ

W naszej ofercie również:

Korzystamy z systemu:

Posiadamy certyfikat:


Drukuj

OBOZY i KURSY JĘZYKOWE


Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą wakacyjnych kolonii i obozów językowych oraz kursów dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych w kraju (nad morzem i w górach) oraz za granicą: w Anglii, Niemczech, Hiszpanii, USA, na Cyprze i na Malcie.
Podczas obozów i kolonii językowych (na terenie Polski) uczestnicy będą mogli poczuć się jak za granicą. W ten sposób najszybciej i najlepiej można doskonalić swoje umiejętności lingwistyczne. Zajęcia i konwersacje prowadzone są w przez angielskiego lektora w grupach 10-osobowych przez 3 godziny dziennie. Uczestnicy będą korzystać również z programu rekreacyjnego.


Kursy wakacyjne odbywające się za granicą zostały opracowane z myślą o wszystkich, którzy wakacyjny okres chcieliby wykorzystać na rozpoczęcie nauki nowego języka, lub nadrobienie zaległości i utrzymanie kontaktu z językiem już znanym. Słuchacze kursów letnich mają z reguły więcej wolnego czasu, są wypoczęci i posiadają duży zapał do nauki, co sprzyja większej efektywności zajęć. Uczestnicy kwaterowani są u starannie dobranych rodzin goszczących w pokojach 2,3,4-osobowych. Najczęściej jest jeden uczestnik polskojęzyczny w rodzinie.


Proponujemy naukę języka ANGIELSKIEGO, HISZPAŃSKIEGO, NIEMIECKIEGO, WŁOSKIEGO, FRANCUSKIEGO, ROSYJSKIEGO zarówno w grupach początkujących, jak i na różnych poziomach zaawansowania.
Głównym celem kursu jest rozwijanie umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu, aby przełamać barierę językową i umożliwić słuchaczowi swobodne funkcjonowanie w środowisku obcojęzycznym.
 

Newsletter

Wysyłka ofert wycieczek i wczasów, przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Wysyłka pozostałych ofert turystycznych (np. promocje lotnicze, nowe usługi itp.)

Sieci

Copyright 2019 Maxima | wykonanie strony opentechnologies.pl