SUPER OFERTA: Egipt 5* cena 1992 PLN/os.

 
konsultant
Masz pytania ?
Porozmawiaj z
konsultantem
Bilety lotnicze
Bilety lotnicze
Bilety autokarowe
Bilety autokarowe
Bilety promowe
Bilety promowe
Wynajem  samochodów
Wynajem samochodów
Wczasy i wycieczki
Wczasy i wycieczki
Transfery na lotnisko
Transfery na lotnisko
Ubezpieczenia
Ubezpieczenia
Rezerwacja hoteli
Rezerwacja hoteli
Karty
Karty
ZAREZERWUJ / KUP TERAZ

W naszej ofercie również:

Korzystamy z systemu:

Posiadamy certyfikat:


Drukuj

Malta - kurs j. angielskiego IELS - Junior Residence 2 tygodnie

 

Wiek uczestników 13 - 18 lat


Tajemnicze megality wpisane na światową listę UNESCO, urokliwe zatoki i porty rybackie, wczesnochrześcijańskie katakumby, owiany legendą zakon Joanitów. Malta to niewielki wyspiarski kraj, położony na Morzu Śródziemnym, między Sycylią a Afryką. Pozostałością po statusie kolonii brytyjskiej jest ruch lewostronny oraz będący w codziennym użyciu język angielski, jeden z dwóch języków urzędowych Malty. Kursy językowe na Malcie to doskonałe połączenie nauki i wypoczynku.

The Institute of English Language Studies (IELS) to międzynarodowa organizacja, działająca nieprzerwanie od przeszło 27 lat, specjalizująca się w nauczaniu języka angielskiego dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Co roku obsługuje ok. 10.000 studentów z całego Świata, prowadząc zajęcia na trzech kontynentach.

Szkoła posiada akredytację maltańskiego Ministerstwa Edukacji, jest członkiem ALTO (Association of Language Travel Organizations) oraz FELTOM (Federation of English Language Teaching Organizations of Malta).


Świadczenia

Zakwaterowanie:

Buggiba Hotel *** - położony w turystycznej miejscowości Buggiba, na północnym wybrzeżu Malty (5-10 min pieszo od kamienistej plaży).

Zakwaterowanie w pokojach 2, 3, 4 - osobowych. Pokoje z klimatyzacją, łazienką. Do dyspozycji uczestników: 2 baseny otwarte, kafejka internetowa (płatna). Bezpłatny transfer do i ze szkoły.

Przy zakwaterowaniu pobierana jest kaucja w wysokości 50 EUR, która zwracana jest w dniu wyjazdu, o ile nie zostały wyrządzone szkody.

Internetowy adres hotelu: http://www.thebugibbahotelmalta.com/

Wyżywienie: Śniadanie, pakowany lunch i obiadokolacja w formie bufetu.

Transport: Przelot samolotem linii Air Malta na trasie Warszawa - Malta - Warszawa, zgodnie z rozkładem lotów. Wylot z Warszawy o 21.40, przylot na Maltę o 00.40. Wylot z Malty o 17.40, przylot do Warszawy o 20.55. Transfer busem z/na lotnisko na Malcie. Zbiórka na 2 godz. przed wylotem na lotnisku im F. Chopina w Warszawie, przy stanowisku Almaturu, w hali odlotów starego terminala (pod szybowcem). Rodzice/opiekunowie zobowiązani są do odebrania dzieci z lotniska w Warszawie.

Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.

Opieka rezydenta w trakcie całego pobytu, realizacja programu.


Program

Program: 20 lekcji (po 45 minut) języka angielskiego w tygodniu; grupy o mieszanych narodowościach, maksymalnie 15 studentów w grupie; zróżnicowany poziom nauczania od beginners do advanced; test kwalikacyjny; materiały edukacyjne; certykat ukończenia kursu; bogaty program zajęć popołudniowych, gry, zabawy, rozgrywki i zajęcia sportowe, dyskoteki, pokazy filmów, plażowanie.

W cenie kursu w każdym tygodniu: 1 wycieczka (np. Valetta, Mdina i Rabat), 3 wizyty na różnych plażach Malty, codzienne przez 7 dni w tygodniu zajęcia popołudniowe zorganizowane przez Szkołę (w tym 2 dyskoteki).


Uwagi

Cena obejmuje: Zakwaterowanie, wyżywienie, transport, opiekę rezydenta w trakcie całego pobytu, program, ubezpieczenie.

Cena nie obejmuje opłat lotniskowych w wysokości 300 zł doliczanych automatycznie przy dokonywaniu rezerwacji, dodatkowo płatnego programu fakultatywnego, transportu lokalnego, dopłat do nadbagażu.


Świadczenia dodatkowe:

Za dodatkową opłatą (250 zł) istnieje możliwość organizacji transportu z/do na lotnisko w Warszawie:
Gdańska,
Poznania,
Szczecina,
Katowic,
Krakowa


Informacje praktyczne

Sugerowane kieszonkowe w wysokości 150 - 250 Euro na wydatki własne i transport po Malcie; przykładowe ceny: bilet autobusowy ok. 0,5 EUR, zestaw fast food 4 EUR, napój ok. 0,5 EUR. Niezbędne nakrycie głowy oraz ochronny krem do opalania.
W celu utrzymywania kontaktu z uczestnikami proponujemy zabranie telefonu bez simlocka i zakup karty na miejscu (rezydent pomoże wybrać rodzaj karty).

Uczestnicy kursu powinni wykazywać się samodzielnością, biuro nie zapewnia opieki w drodze do i z miejsca zakwaterowania oraz powrotów z popołudniowych zajęć. Konieczne jedno zdjęcie legitymacyjne i paszport.

Newsletter

Wysyłka ofert wycieczek i wczasów, przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Wysyłka pozostałych ofert turystycznych (np. promocje lotnicze, nowe usługi itp.)

Sieci

Copyright 2019 Maxima | wykonanie strony opentechnologies.pl