SUPER OFERTA: Egipt 5* cena 1992 PLN/os.

 
konsultant
Masz pytania ?
Porozmawiaj z
konsultantem
Bilety lotnicze
Bilety lotnicze
Bilety autokarowe
Bilety autokarowe
Bilety promowe
Bilety promowe
Wynajem samochodów
Wynajem samochodów
Wczasy i wycieczki
Wczasy i wycieczki
Transfery na lotnisko
Transfery na lotnisko
Ubezpieczenia
Ubezpieczenia
Rezerwacja hoteli
Rezerwacja hoteli
Karty
Karty
ZAREZERWUJ / KUP TERAZ

W naszej ofercie również:

Korzystamy z systemu:

Posiadamy certyfikat:


Drukuj

Rosja - Moskwa, Petersburg - Indywidualny kurs j. Rosyjskiego

 

Wiek uczestników: od 17 lat

St. Petersburg -miasto liczące 5 milionów mieszkańców, położone na 42 wyspach w delcie Newy. Ponad 500 mostów i niezliczona ilość kanałów powoduje, że Petersburg jest często nazywany Wenecją Północy.

Moskwa - stolica Rosji, położona nad rzeką Moskwą, wielokrotnie niszczona przez najeźdźców i odbudowywana przez mieszkańców, znana w świecie przede wszystkim z Kremla i Placu Czerwonego.

Szkoła Liden & Denz w Petersburgu -położona tuz przy Newskim Prospekcie i Muzeum Rosyjskim, w pobliżu dwóch parków. 5 minut spacerem od szkoły mieści się stacja metra (Newski Prospekt/Gostuny Dwor). Blisko szkoły jest też wiele kawiarni, barów, restauracji i sklepów. Szkoła mieści się na drugim piętrze ładnego, XIX-wiecznego budynku. Szkoła dysponuje 13 przestronnymi, nowocześnie wyposażonymi klasami.

Szkoła Liden & Denz w Moskwie -mieści się w centralnej części miasta, niedaleko stacji kolejowej Białoruska, w budynku Ministerstwa Spraw Zagranicznych, dysponuje 6 klasami i dostępem do internetu.


Zakwaterowanie

U rodzin rosyjskich, pokoje 1-osobowe. Przyjazd na miejsce zakwaterowania w niedzielę poprzedzającą rozpoczęcie kursu po godz. 14.00, wyjazd w niedzielę po zakończeniu kursu w godz. 8.00 - 11.00.


Świadczenia

Zakwaterowanie: 13/20/27 noclegów.

Wyżywienie: 2 posiłki dziennie, w weekendy 3 posiłki dziennie.

Transport: dojazd własny.

Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A. Nauka języka w grupie max 10 osób. 20 lub 25 godzin nauki języka tygodniowo (w zależności od wybranego wariantu). Transfer z dworca lub lotniska do rodziny goszczącej (w dniu przyjazdu). Opłata rezerwacyjna. Test wstępny. Certyfikat ukończenia kursu.


Program

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem świąt narodowych). W trakcie pobytu wycieczka po mieście z przewodnikiem.


Kurs standardowy - 20 godzin lekcyjnych zajęć tygodniowo (1 godzina lekcyjna = 50 minut)
Kurs intensywny - 25 godzin lekcyjnych zajęć tygodniowo (1 godzina lekcyjna = 50 minut), obejmujące 20 godzin nauki rano z grupą standardową oraz 2 razy w tygodniu, popołudniami dodatkowe zajęcia do wyboru z zakresu: biznes, media, kultura i historia, lub literatura rosyjska.
Stopnie nauczania: od początkujących (konieczna znajomość alfabetu rosyjskiego) do zaawansowanych.


Uwagi

 • potwierdzenie przyjęcia uczestnika na kurs następuje do 48 godzin od zgłoszenia; przy zgłoszeniu należy podać poziom zaawansowania znajomości języka,
 • uczestnik jest zobowiązany podać orientacyjną godzinę przyjazdu do rodziny goszczącej najpóźniej 5 dni przed rozpoczęciem kursu, szkoła nie organizuje transferów po zakończeniu kursu od rodziny goszczącej na lotnisko/dworzec kolejowy,
 • minimalny termin pobytu - 2 tygodnie,
 • czas dojazdu od miejsca zakwaterowania do szkoły - St. Petersburg ok. 55 minut, Moskwa ok. 90 minut,
 • koszty rezygnacji: do 30 dni przed rozpoczęciem kursu: 20% ceny kursu, 29 - 15 dni - 50% ceny kursu, 14-0 dni - 100% ceny kursu,
 •  zalecane kieszonkowe ok. 100 EUR/tydzień,
 •  konieczna jest wiza, wyrabia się ją w ambasadzie/konsulacie - koszt ok. 400 zł (biuro dostarcza dokumenty niezbędne do ubiegania się o wizę). Jeżeli dojazd na kurs będzie odbywał się samochodem, autokarem lub pociągiem przez terytorium Białorusi jest również konieczna tranzytowa wiza białoruska - koszt ok. 200 zł.
 • świadczenia dodatkowo płatne:
 1. dodatkowy nocleg u rodziny (maksymalnie 4 dodatkowe noclegi)- 200 zł,
 2. transfer od rodziny goszczącej na dworzec kolejowy - 160 zł,
 3. transfer od rodziny goszczącej na lotnisko - 290 zł.

Newsletter

Wysyłka ofert wycieczek i wczasów, przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Wysyłka pozostałych ofert turystycznych (np. promocje lotnicze, nowe usługi itp.)

Sieci

Copyright 2019 Maxima | wykonanie strony opentechnologies.pl