SUPER OFERTA: Egipt 5* cena 1992 PLN/os.

 
konsultant
Masz pytania ?
Porozmawiaj z
konsultantem
Bilety lotnicze
Bilety lotnicze
Bilety autokarowe
Bilety autokarowe
Bilety promowe
Bilety promowe
Wynajem  samochodów
Wynajem samochodów
Wczasy i wycieczki
Wczasy i wycieczki
Transfery na lotnisko
Transfery na lotnisko
Ubezpieczenia
Ubezpieczenia
Rezerwacja hoteli
Rezerwacja hoteli
Karty
Karty
ZAREZERWUJ / KUP TERAZ

W naszej ofercie również:

Korzystamy z systemu:

Posiadamy certyfikat:


Drukuj

Anglia - Brighton - kurs j. angielskiego LTC - Adult Course 2 tygodnie

 

Wiek uczestników od 16 lat

Brighton - nadmorska perła Anglii, położone jest na południowym wybrzeżu, 75 km od Londynu, pomiędzy morzem a zielonymi wzgórzami i białymi klifami Sussex Downs. To uniwersyteckie miasto jest zarazem najsłynniejszym kurortem nadmorskim Anglii, z setkami restauracji, obfitością atrakcji kulturalnych, kin, teatrów i dyskotek. Symbolem Brighton jest światowej sławy orientalny Pawilon Królewski - letnia rezydencja rodziny królewskiej oraz Brighton Pier - molo, jedna z najpopularniejszych atrakcji turystycznych Anglii.

LTC - Language Teaching Center posiada rekomendację British Council i jest członkiem EnglishUK co jest gwarancją usług na najwyższym poziomie. Szkoła zlokalizowana jest w zachodniej części aglomeracji Brighton & Hove, w prestiżowej rezydencyjnej części miasta. W niewielkiej odległości od szkoły (10 min. spacerem) plaża i piękna promenada. W pobliżu lokalne centrum handlowe; dogodny dojazd komunikacją miejską do centrum miasta (15 min.). Na terenie szkoły sala komputerowa z dostępem do internetu.


Świadczenia


Zakwaterowanie:
U starannie dobranych rodzin angielskich (w odległości do 30 min. autobusem) w pokojach 1 - osobowych.

Wyżywienie:
Śniadanie i obiadokolacja. Prosimy uwzględnić specyfikę kuchni angielskiej.

Transport:
Autokar z klimatyzacją, toaletą, barkiem i video.
 

Program

20 lub 28* lekcji tygodniowo po 45 minut; nauka w grupach o mieszanych narodowościach, maksymalnie 12 studentów w grupie; grupy zróżnicowane poziomami od elementary do advanced; wykwalifikowani nauczyciele; test kwalifikacyjny; certyfikat po ukończeniu kursu; teksty i materiały edukacyjne w cenie kursu; bogaty program zajęć fakultatywnych: garden party, BBQ, wieczory filmowe, disco, zajęcia sportowe, wycieczki do Londynu, Oxford, Bath lub Canterbury (koszt ok. 25 GBP).


Uwagi

CENA OBEJMUJE:

Zakwaterowanie, wyżywienie, program, ubezpieczenie Signal Iduna S.A., transport, opiekę rezydenta w trakcie całego pobytu, opiekę pilota tranzytowego w trakcie przejazdu autokarem.

CENA NIE OBEJMUJE:

Opłat za przejazdy lokalne, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz dodatkowo płatnego programu fakultatywnego.
 

Informacje praktyczne

Sugerowane kieszonkowe w wysokości ok. 150- 250 GBP(przykładowe ceny: bilet tygodniowy na autobus ok. 14 GBP, woda mineralna 0,60 GBP, kanapka 2,50 GBP). Zalecamy zabranie stroju kąpielowego, adaptera sieciowego (angielskie kontakty) oraz ubrań na każdy rodzaj pogody. W celu utrzymania kontaktu z uczestnikami proponujemy zabranie telefonu bez SIM lock i zakup karty na miejscu (rezydent pomoże wybrać rodzaj karty).  Uczestnicy kursu powinni wykazywać się samodzielnością - biuro nie zapewnia opieki w drodze do i z miejsca zakwaterowania. Pobyt w rodzinie goszczącej wymaga dostosowania się do jej sposobu życia i przestrzegania panujących w niej zasad. Konieczne jedno zdjęcie legitymacyjne i paszport.

Newsletter

Wysyłka ofert wycieczek i wczasów, przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Wysyłka pozostałych ofert turystycznych (np. promocje lotnicze, nowe usługi itp.)

Sieci

Copyright 2019 Maxima | wykonanie strony opentechnologies.pl