SUPER OFERTA: Egipt 5* cena 1992 PLN/os.

 
konsultant
Masz pytania ?
Porozmawiaj z
konsultantem
Bilety lotnicze
Bilety lotnicze
Bilety autokarowe
Bilety autokarowe
Bilety promowe
Bilety promowe
Wynajem  samochodów
Wynajem samochodów
Wczasy i wycieczki
Wczasy i wycieczki
Transfery na lotnisko
Transfery na lotnisko
Ubezpieczenia
Ubezpieczenia
Rezerwacja hoteli
Rezerwacja hoteli
Karty
Karty
ZAREZERWUJ / KUP TERAZ

W naszej ofercie również:

Korzystamy z systemu:

Posiadamy certyfikat:


Drukuj

Anglia - Hastings

- kurs j. angielskiego SGLC - Adult Course 2 lub 3 tygodnie

 

- kurs j. angielskiego SGLC - Junior Course 2 lub 3 tygodnieHastings - światowej sławy miejscowość nadmorska, położona w ciepłej, południowo- wschodniej części wybrzeża, ok. 95 km od Londynu. Miasteczko o bardzo bogatej historii - to tu w roku 1066 miała miejsce słynna bitwa pomiędzy Normanam i Anglosasami zmieniająca bieg angielskiej historii i kultury. Do dzisiaj nad miastem górują ruiny 900-letniego zamku - wspaniała pozostałość tamtych czasów. Dzisiejsze Hastings łączy historię z nowoczesnością. Zabudowa wschodniej części miasta utrzymana jest w klimacie typowym dla Średniowiecza, zachodnia część to nowoczesna miejscowość kąpieliskowa ze wspaniałą plażą.

SHANE GLOBAL LANGUAGE CENTRES - założona została w 1977 roku. Szkoła w Hastings jest idealnie zlokalizowana w samym centrum miasta, 20 m od morza. Szkoła posiada rekomendację British Council i jest członkiem EnglishUK.


Świadczenia

Zakwaterowanie:
U starannie dobranych rodzin goszczących, jeden uczestnik polskojęzyczny w rodzinie (gwarantowane przy rezerwacji min. 6 tygodni przed rozpoczęciem kursu), w pokojach 2-osobowych (max 4 osoby w rodzinie).

Wyżywienie:
Śniadanie i obiadokolacja. Prosimy uwzględnić specyfikę kuchni angielskiej.

Transport:
Autokar z klimatyzacją, toaletą, barkiem i video.

 

Program


15 lekcji (po 50 minut) języka angielskiego w tygodniu; grupy o mieszanych narodowościach, maksymalnie 14 studentów w grupie; zróżnicowany poziom nauczania od elementary do advanced; test kwalikacyjny; materiały edukacyjne; certykat ukończenia kursu. Wycieczki fakultatywne dodatkowo płatne, zajęcia popołudniowe. W cenie kursu: jedna wycieczka całodniowa (np.: Londyn, Oxford i Windsor, Greenwich) tygodniowo.Uwagi


CENA OBEJMUJE:

Zakwaterowanie i wyżywienie zgodnie z wybraną ofertą, program (z biletami wstępu do zwiedzanych obiektów), ubezpieczenie Signal Iduna S.A., transport, opiekę rezydenta w trakcie całego pobytu, opiekę pilota tranzytowego w trakcie przejazdu.

CENA NIE OBEJMUJE:

Opłat za przejazdy lokalne.Informacje praktyczne


Sugerowane kieszonkowe w wysokości ok. 150- 250 GBP (przykładowe ceny: bilet tygodniowy na autobus ok. 11 GBP, woda mineralna 1.20 GBP, kanapka 2.50 GBP). Zalecamy zabranie adaptera sieciowego (angielskie kontakty), stroju kąpielowego na basen oraz ubrań na każdy rodzaj pogody. W celu utrzymania kontaktu z uczestnikami proponujemy zabranie telefonu bez SIM lock i zakup karty na miejscu (rezydent pomoże wybrać rodzaj karty).  Uczestnicy kursu powinni wykazywać się samodzielnością w związku ze specyfiką zakwaterowania u rodzin goszczących. Biuro nie zapewnia opieki w drodze do i ze szkoły. Pobyt w rodzinie goszczącej wymaga dostosowania się do jej sposobu życia i przestrzegania panujących w niej zasad. Konieczne jedno zdjęcie legitymacyjne i paszport.

Newsletter

Wysyłka ofert wycieczek i wczasów, przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Wysyłka pozostałych ofert turystycznych (np. promocje lotnicze, nowe usługi itp.)

Sieci

Copyright 2018 Maxima | wykonanie strony opentechnologies.pl