SUPER OFERTA: Egipt 5* cena 1992 PLN/os.

 
konsultant
Masz pytania ?
Porozmawiaj z
konsultantem
Bilety lotnicze
Bilety lotnicze
Bilety autokarowe
Bilety autokarowe
Bilety promowe
Bilety promowe
Wynajem  samochodów
Wynajem samochodów
Wczasy i wycieczki
Wczasy i wycieczki
Transfery na lotnisko
Transfery na lotnisko
Ubezpieczenia
Ubezpieczenia
Rezerwacja hoteli
Rezerwacja hoteli
Karty
Karty
ZAREZERWUJ / KUP TERAZ

W naszej ofercie również:

Korzystamy z systemu:

Posiadamy certyfikat:


Drukuj

Anglia - Oxford - kurs j. angielskiego - Junior Family 15, 21 lub 22 dni

 

Wiek uczestników 14 - 18 lat


Oxford - miasto w południowej Anglii, stolica hrabstwa Oxfordshire, malowniczo położone przy ujściu rzeki Cherwell do Tamizy. Na charakter miasta największy wpływ mają znajdujące się tutaj siedziby uniwersytetów z najstarszym założonym w połowie XII wieku Uniwersytetem Oxfordzkim oraz słynnym założonym w 1525 roku Christ Church College. Wykładowcą tego drugiego był Lewis Carroll, twórca powieści "Alicja w Krainie Czarów". Fanom Harry'ego Pottera z pewnością spodoba się Great Hall - obiekt służący za model zamku Hogwarts. Latem klimat miasta tworzą turyści, w tym licznie przybywająca młodzież z całego świata.

STS działa od 1958 roku specjalizując się w organizacji kursów językowych dla młodzieży w wieku od 10 do 18 lat. Z bogatej oferty szkoły korzysta młodzież z ponad 25 krajów świata. Szkoła posiada rekomendację British Council.


Świadczenia


Zakwaterowanie: U starannie dobranych rodzin goszczących w pokojach 2, 3, 4 - osobowych, jeden uczestnik polskojęzyczny w rodzinie (gwarantowane przy rezerwacji min. 4 tygodnie przed rozpoczęciem kursu). Rodziny goszczące zlokalizowane są w Oxfordzie i okolicznych miejscowościach skupionych wokół niego i bardzo dobrze ze sobą skomunikowanych.

Wyżywienie: całodzienne (śniadanie, pakowany lunch, obiadokolacja).
Prosimy uwzględnić specyfikę kuchni angielskiej.

Transport: Przelot samolotem liniowym British Airways na trasie Warszawa - Londyn - Warszawa (grupa PAKO 01) lub KLM na trasie Warszawa - Birmingham - Warszawa (grupa PAKO 02, 03 i 04). Transfer busem z lotniska (Londyn lub Birmingham) do Oxfordu i z powrotem (czas przejazdu ok. 1,5 h). Zbiórka na 2 godz. przed wylotem na lotnisku Warszawa - Okęcie przy stanowisku Almaturu, w Hali Odlotów, stara część terminalu, pod szybowcem. Rodzice/opiekunowie zobowiązani są do odebrania dzieci z lotniska im. F. Chopina w Warszawie.


Program


Program: 30 lekcji języka angielskiego tygodniowo (6x45min dziennie, oprócz sobót i niedziel, dnia przyjazdu i dnia wyjazdu); grupy o mieszanych narodowościach; maksymalnie 15 uczestników w grupie; grupy o zróżnicowanych poziomach od preintermediate do advanced; wykwalifikowani nauczyciele z certyfikatami TEFL; test kwalifikacyjny; certyfikat po ukończeniu kursu; materiały edukacyjne w cenie kursu.

Szkoła zapewnia bardzo bogaty program zajęć popołudniowych i weekendowych. W cenie kursu: zwiedzanie Oxford i okolicznych atrakcji - Oxford Castle, Christ Church College, rejs statkiem po Tamizie, wycieczka do Londynu, Salisbury, Stonehenge.


Przykładowy plan zajęć popołudniowych:


1 dzień: (sobota) - przyjazd do Oxford, zakwaterowanie, krótki spacer po Oxford.
2 dzień: wycieczka - Salisbury, Stonehenge.
3 dzień: zwiedzanie National Museum w Oxfordzie, spotkanie w klubie szkolnym.
4 dzień: zwiedzanie ogrodu botanicznego, dzień sportowy - gry i zabawy sportowe.
5 dzień: spacer po mieście, dyskoteka.
6 dzień: szkolne Mistrzostwa Świata w różnych konkurencjach, pokaz filmów.
7 dzień: zwiedzanie Christchurch College, konkurs młodych talentów.
8 dzień: wycieczka do Londynu, dyskoteka.
9 dzień: (niedziela) - rejs statkiem po Tamizie w Oxford.


Uwagi

Cena obejmuje:

Zakwaterowanie i wyżywienie, transport, opiekę rezydenta w trakcie całego pobytu, program (z biletami wstępu do zwiedzanych obiektów), ubezpieczenie.

Cena nie obejmuje:

opłat lotniskowych w wysokości 500 zł doliczanych automatycznie przy dokonywaniu rezerwacji, transportu lokalnego, dopłat do nadbagażu.


Informacje praktyczne

Sugerujemy kieszonkowe w wysokości ok. 200-250 GBP; bilet 3 tygodniowy na autobus ok. 45 GBP, prosimy również o zapewnienie uczestnikom ubrań na każdy rodzaj pogody, zabranie adaptera sieciowego (angielskie kontakty).

Uczestnicy kursu powinni wykazywać się samodzielnością. Pobyt w rodzinie goszczącej wymaga dostosowania się do jej sposobu życia i przestrzegania panujących w niej zasad. Konieczne jedno zdjęcie legitymacyjne i paszport.

Newsletter

Wysyłka ofert wycieczek i wczasów, przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Wysyłka pozostałych ofert turystycznych (np. promocje lotnicze, nowe usługi itp.)

Sieci

Copyright 2019 Maxima | wykonanie strony opentechnologies.pl