SUPER OFERTA: Egipt 5* cena 1992 PLN/os.

 
konsultant
Masz pytania ?
Porozmawiaj z
konsultantem
Bilety lotnicze
Bilety lotnicze
Bilety autokarowe
Bilety autokarowe
Bilety promowe
Bilety promowe
Wynajem  samochodów
Wynajem samochodów
Wczasy i wycieczki
Wczasy i wycieczki
Transfery na lotnisko
Transfery na lotnisko
Ubezpieczenia
Ubezpieczenia
Rezerwacja hoteli
Rezerwacja hoteli
Karty
Karty
ZAREZERWUJ / KUP TERAZ

W naszej ofercie również:

Korzystamy z systemu:

Posiadamy certyfikat:


Drukuj

Super Kurs angielskiego w szkole Camp Beaumont w Walii z młodzieżą brytyjską!

 

Region: Walia

Miasto: Ruthin

 

Cena podstawowa:

ubezpieczenie KL/NNW/bagaż, certyfikat ukończenia kursu, 15 lekcji w tygodniu, materiały do nauki, opieka polskiego opiekuna, kampus pokoje wieloosobowe

 

Opis szkoły:

Super Kurs angielskiego w szkole Camp Beaumont w Walii z młodzieżą brytyjską! wyjazd grupowy 7-17 lat

Camp Beaumont stanowi część Kingswood Education Group istniejącego od prawie 30 lat. Corocznie organizuje wypoczynek dla ponad 130.000 dzieci i młodzieży w wieku 7-17 lat. Głównym założeniem wypoczynku w Camp Beaumont jest aktywny program dla studentów brytyjskich, jak również studentów z całego świata. Wyjazd stanowi idealne połączenie nauki języka angielskiego z aktywnym wypoczynkiem. Dodatkowym plusem jest przebywanie w towarzystwie studentów brytyjskich, co daje możliwość kontaktu z językiem angielskim, również poza lekcjami, podczas gier, zabaw, czasu wolnego. Opiekę na obozie sprawuje doskonale wyszkolona kadra.

 

Miejscowość:

Colomendy Valley Kampus Colomendy położony jest około 40 km od Liverpoolu i 70 km od Manchesteru, w północno-zachodniej części Walii w idyllicznym otoczeniu lasów i pagórkowatego. Stąd niedaleko do uważanego za najpiękniejszy w Zjednoczonym Królestwie parku narodowego Snowdonia. To jedyne 60 kilometrów! Ośrodek Colomendy polecamy przede wszystkim tym, którzy lubią przypływ adrenaliny we krwi! Tutaj jej poziom utrzymuje się na odpowiednim, wciąż wysokim poziomie! A wszystko w super bezpiecznych warunkach! Ośrodek jest ogrodzony, monitorowany a każdy wchodzący na teren ośrodka jest rejestrowany. W czasie zajęć pozalekcyjnych uczestnikami opiekują się wykwalifikowani leaderzy szkolni oraz instruktorzy dbający o to, żeby zabawa odbywała się w bezpiecznym otoczeniu z zachowaniem najwyższych brytyjskich standardów bezpieczeństwa. Szkoła organizuje również wycieczki (fakultatywnie za dodatkową) opłatą do miejsc takich jak Liverpool, Alton Towers czy Chester ZOO. Ceny 20-50 GBP, płatne na miejscu.


Rodzaje kursów::

Obóz międzynarodowy Camp Beaumont daje możliwość nauki aktywnej, w zespole dzieci i młodzieży z całego świata, jak również pracy indywidualnej, dostosowanej do indywidualnych potrzeb każdego studenta. Kurs oparty jest na najnowszych materiałach środkach audio i video, a także programach komputerowych wspomagających rozwój w zakresie pisania, czytania, mówienia i rozumienia języka angielskiego. Zagadnienia poruszane w czasie zajęć dostosowane są do poziomu językowego i wieku uczestników. Zajęcia prowadzone są w sposób ciekawy. Gry, zabawy, dyskusje, planowanie, przygotowywanie i prezentacja własnych materiałów ma za zadanie praktycznego wykorzystania umiejętności językowych a poruszane tematy nie odbiegają od najważniejszych tematów poruszających dzisiejszą opinię społeczną: dylematach ekologicznych, zagadnień związanych z mediami, kulturą czy historią.

LICZBA OSÓB W KLASIE Maksymalnie 15
POZIOMY KURSÓW Od początkującego
TEST KWALIFIKACYJNY Pisany pierwszego dnia w szkole, na podstawie którego następuje przydział do grup o właściwym poziomie.

 

Zakwaterowanie:

Od soboty do soboty.
pokoje i dormitoria 2-12-osobowe, możliwe łóżka piętrowe. W niektórych łazienki.

Nie ma możliwości rezerwacji poszczególnych rodzajów pokojów. Życzenia dotyczące zakwaterowania będą spełniane na miejscu w miarę możliwości. Pokoje wyposażone są skromnie, każdy uczestnik ma do dyspozycji łóżko i półkę lub wsuwany pod łóżko pojemnik na swoje rzeczy. Uczestnicy mieszkają z młodzieżą z innych krajów.


Wyżywienie

Śniadania, lunche, obiadokolacje.


Program popułudniowy:

Dzieci i młodzież mają do wyboru bogaty program, ponad 40 atrakcji sportowych, . Młodzież biorąca udział w obozach uczestniczy z zajęciach popołudniowych z zakresu swojej specjalności. Przy wyborze zajęć pozalekcyjnych brany jest pod uwagę wiek i możliwości fizyczne uczestników. Na miejscu są takie atrakcje jak: abseiling - czyli wspinaczka, tylko w dół :-), duży park linowy, ścianka wspinaczkowa (w Dearne w hali i na powietrzu), pływanie, kajaki i sporty wodne (w Colomendy także budowanie tratw!), aeroball, łucznictwo koszykówka, zajęcia cyrkowe, wspinaczka, taniec, system sztucznych jaskiń w obu ośrodkach, szermierka, gry planszowe, piłka nożna, zajęcia w sali (gry i zabawy), drabina Jakuba, zajęcia linowe, orienteering, strefa laserów, softball, zajęcia grupowe zip-wire czyli tyrolka (Colomendy dysponuje olbrzymią tyrolką - zobacz sam na filmie!), dyskoteki, imprezy wieczorne, animacje, ogniska, siatkówka i wiele, wiele innych atrakcji! W Dearne uczestnicy mogą również spodziewać się gokartów, a w Colomendy: eko-wycieczek i zadań w lesie, frisbee golfa i zajęć artystycznych! Osoby zainteresowane jednym rodzajem aktywności mogą wykupić opcje dodatkową tematyczną - np. akademie tenisową, street dance, survival czy jazdę konną. Zajęcia te obejmują 3 lub 4 bloki zajęć w tygodniu ukierunkowanych na daną tematykę które odbywają się w zastępstwie zajęć -ogólnych”. Ceny opcji w dopłatach.


Transport i transfer:

Wyjazdy grupowe autokarem z polskim opiekunem.

Wyjazdy z miast:

Białystok, Warszawa (Dworzec PKS Zachodni, stanowisko 13 lub 14), Łódź, Konin, Poznań (dworzec PKS), Torzym (Zajazd Chrobry).

TRANSFERY Z INNYCH MIAST POLSKI:
•Radom 100 PLN
•Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rzeszów, Tarnów, Kraków 250 PLN
•Grudziądz, Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Brzeg, Wrocław, Legnica 150 PLN,
•Katowice, Opole 200 PLN
 

Cena obejmuje:

• Kurs języka angielskiego 15 lekcji w tygodniu
• Zakwaterowanie 14 noclegów na kampusie
• Wyżywienie 3 posiłki dziennie
• Pełen program popołudniowy i wieczorny
• Opieka polskich i brytyjskich wychowawców
• Certyfikat ukończenia kursu
• Materiały do nauki
• Materiały szkolne zeszyt, długopis, T-shirt


Dodatkowo płatne:

• Przejazd autokarem 700 PLN
• Dla chętnych przelot samolotem wg cen dostępnych w dniu rezerwacji biletu - transfery na życzenie w biurze.
• Wycieczki fakultatywne płatne na miejscu
• Dopłaty do transferów na terenie Polski
• Wydatków własnych
• Opcje dodatkowe, płatne w biurze przy rezerwacji:
- Bush Craft - Survival (oba ośrodki) 965 PLN
- Street Dance -(Dearne 1.069 PLN, Colomendy 1.299 PLN)
- Akademia Tenisowa (tylko Dearne) - 1.069 PLN
- Jazda Konna (tylko Colomendy) 2749 PLN
- Street Dance (tylko Colomendy) 1.069 PLN
- Sporty Wodne (tylko Colomendy) 1.099 PLN

 

Informacje praktyczne:

Osoba wyjeżdżająca na kurs powinna zabrać ze sobą słownik, kostium kąpielowy, ubiór sportowy, buty sportowe, krem z filtrem, ręcznik plażowy, okrycie na głowę, adapter, paszport lub dowód osobisty.

Uwaga! Ze względów bezpieczeństwa do ośrodków Camp Beaumont nie wolno przywozić komputerów przenośnych, laptopów, notebooków, tabletów, gier elektronicznych etc. Telefony komórkowe należy oddać do depozytu w szkole. Można z nich korzystać w określonych godzinach.

SUGEROWANE KIESZONKOWE 120 GBP na 2 tygodnie plus ew. pieniądze na wycieczki dodatkowe (ok 30-40 GBP za wycieczkę)

Newsletter

Wysyłka ofert wycieczek i wczasów, przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Wysyłka pozostałych ofert turystycznych (np. promocje lotnicze, nowe usługi itp.)

Sieci

Copyright 2019 Maxima | wykonanie strony opentechnologies.pl