SUPER OFERTA: Egipt 5* cena 1992 PLN/os.

 
konsultant
Masz pytania ?
Porozmawiaj z
konsultantem
Bilety lotnicze
Bilety lotnicze
Bilety autokarowe
Bilety autokarowe
Bilety promowe
Bilety promowe
Wynajem  samochodów
Wynajem samochodów
Wczasy i wycieczki
Wczasy i wycieczki
Transfery na lotnisko
Transfery na lotnisko
Ubezpieczenia
Ubezpieczenia
Rezerwacja hoteli
Rezerwacja hoteli
Karty
Karty
ZAREZERWUJ / KUP TERAZ

W naszej ofercie również:

Korzystamy z systemu:

Posiadamy certyfikat:


Drukuj

PODRÓZE POŚLUBNE

 

Wybierz się w wymarzoną podróż poślubną. Zobacz najpiękniejsze zakątki świata z ukochaną osobą!!!

 

Wyjątkowa podróż poślubna jest marzeniem każdej Pary Młodej. To zwieńczenie jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu, dlatego powinno być szczególne i niezapomniane. W naszej ofercie znajdą Państwo ekskluzywne podróże poślubne do najpiękniejszych miejsc na kuli ziemskiej. Wspaniałe krajobrazy, luksusowe hotele oraz najwyższy standard obsługi sprawią, że Państwa podróż poślubna będzie jedyna w swoim rodzaju. Dla nas każdy klient jest wyjątkowy, dlatego równie wyjątkowe są nasze oferty.

Nasze oferty dla par to bajeczne krajobrazy z przyjemnym klimatem, zacisznymi zatoczkami, cudownymi plażami i lazurowym morzem, które w całości tworzą romantyczną i intymną atmosferę.

Podróż poślubna to początek wspólnej, małżeńskiej drogi. W podróż poślubną wyjeżdżamy podczas miodowego miesiąca, warto postarać się zatem, by podróż ta była wyjątkowa, romantyczna i byśmy wspominali ją z sentymentem po latach. Uroczystości ślubne odbywają się zazwyczaj w miesiącach wiosennych i letnich, zatem wakacyjnym podróżom towarzyszy zazwyczaj wspaniała słoneczna pogoda. Możemy wówczas z powodzeniem udać się w podróz po Polsce – nad Bałtyk, w góry, na Mazury, do europejskich stolic – Pragi, Budapesztu, Paryża, Rzymu, Wiednia. Zawsze wśród nowożeńców popularne są podróże do ciepłych krajów na południu Europy i na północy Afryki – Grecja, Włochy, Hiszpania, Maroko, Tunezja, Egipt.

Jeśli Wasz ślub odbywa się zimą w zależności od zainteresowań i upodobań, można wybrać się do ciepłych, egzotycznych krajów na podróż poślubną pod palmami lub w góry na narty. Coraz większą popularnością cieszą się kraje Azji Południowej – Indonezja, Malezja, Tajlandia, Indie. Inną również bardzo atrakcyjną formą podróży poślubnej może być rejs po Morzu Bałtyckiem,  Śródziemnym lub Morzu Karaibskim.

Klasyczną propozycją dla nowożeńców jest oczywiście Paryż - miasto najbardziej kojarzącego się z miłością i romantyzmem. Coraz chętniej nowożeńcy wybierają także pobyt w hotelu SPA, gdzie mamy szansę zregenerować siły, odpocząć i zadbać o zdrowie.

Zapytajcie naszych konsultantów o najlepsze oferty dla nowożeńców. W swojej ofercie posiadamy podróże poślubne we wszystkie zakątki świata.

Dla par, które nie lubią gotowych pakietów proponujemy podróż poślubną „szytą na miarę” oczekiwań i budżetu. Wedle życzenia zorganizujemy dla młodej pary przelot, przejazd czy przeprawę promową, hotel z apartamentem dla nowożeńców, transfer. Aby jeszcze mocniej podkreślić romantyczny nastrój możemy zamówić powitanie na lotnisku, szampan oraz zorganizować romantyczną kolację.

 

 

 

 

Newsletter

Wysyłka ofert wycieczek i wczasów, przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Wysyłka pozostałych ofert turystycznych (np. promocje lotnicze, nowe usługi itp.)

Sieci

Copyright 2019 Maxima | wykonanie strony opentechnologies.pl