SUPER OFERTA: Egipt 5* cena 1992 PLN/os.

 
konsultant
Masz pytania ?
Porozmawiaj z
konsultantem
Bilety lotnicze
Bilety lotnicze
Bilety autokarowe
Bilety autokarowe
Bilety promowe
Bilety promowe
Wynajem  samochodów
Wynajem samochodów
Wczasy i wycieczki
Wczasy i wycieczki
Transfery na lotnisko
Transfery na lotnisko
Ubezpieczenia
Ubezpieczenia
Rezerwacja hoteli
Rezerwacja hoteli
Karty
Karty
ZAREZERWUJ / KUP TERAZ

W naszej ofercie również:

Korzystamy z systemu:

Posiadamy certyfikat:


Drukuj

OFERTY DLA SENIORÓW

 

HISZPANIA

EUROPE SENIOR TOURISM - PODSTAWOWE INFORMACJE  Hiszpanie ZIMĄ i NA WIOSNĘ chcą przyciągnąć do siebie turystów-seniorów. W październiku rozpoczął się bowiem europejski program skierowany do ludzi starszych, żyjących w krajach Unii Europejskiej, w tym w Polsce. Adresatem programu "Europe Senior Tourism" są ludzie od 55 roku życia, głównie z Polski, Czech, Węgier i Słowacji. Turyści Ci będą mieli okazję przez 7 miesięcy taniej zwiedzić południowe wybrzeża Hiszpanii Costa del Sol, Costa de la Luz, Ibiza, Majorka.

Celem unijnego projektu jest wspieranie idei "aktywnego starzenia się". Na tej inicjatywie skorzysta cała Hiszpania - utrzymanie dochodów po sezonie. Jest to również lekarstwo na przestój zimowy dla tamtejszych restauratorów i hotelarzy. Szacuje się w czasie trwania programu hotele sprzedadzą 500 tys. noclegów, o 5,5% więcej niż zwykle o tej porze roku.

BUŁGARIA

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym biurem telefonicznie lub mailowo. Postaramy się wyszukać korzystnej oferty dostosowanej do potrzeb i upodobań każdego Seniora. Niestety nie wszystkie propozycje można wyszukać i zarezerwować poprzez stronę internetową. Posiadamy w biurze programy, które niestety nie można udostępnić poprzez stronę www.

INNE KRAJE

Często pojawiają  się atrakcyjne ceny dla Seniorów również w innych krajach np.: w Tunezji, Turcji, Egipcie i w Grecji. Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym biurem telefonicznie lub mailowo. Poniżej przedstawiamy niektóre oferty dostępne na dzień dzisiejszy:

302 Found

Found

The document has moved here.


Apache/2.2.22 (Linux/SUSE) Server at ibe01.merlinx.pl Port 80

Newsletter

Wysyłka ofert wycieczek i wczasów, przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Wysyłka pozostałych ofert turystycznych (np. promocje lotnicze, nowe usługi itp.)

Sieci

Copyright 2018 Maxima | wykonanie strony opentechnologies.pl