SUPER OFERTA: Egipt 5* cena 1992 PLN/os.

 
konsultant
Masz pytania ?
Porozmawiaj z
konsultantem
Bilety lotnicze
Bilety lotnicze
Bilety autokarowe
Bilety autokarowe
Bilety promowe
Bilety promowe
Wynajem  samochodów
Wynajem samochodów
Wczasy i wycieczki
Wczasy i wycieczki
Transfery na lotnisko
Transfery na lotnisko
Ubezpieczenia
Ubezpieczenia
Rezerwacja hoteli
Rezerwacja hoteli
Karty
Karty
ZAREZERWUJ / KUP TERAZ

W naszej ofercie również:

Korzystamy z systemu:

Posiadamy certyfikat:


Drukuj

OFERTY DLA SENIORÓW

 

HISZPANIA

EUROPE SENIOR TOURISM - PODSTAWOWE INFORMACJE  Hiszpanie ZIMĄ i NA WIOSNĘ chcą przyciągnąć do siebie turystów-seniorów. W październiku rozpoczął się bowiem europejski program skierowany do ludzi starszych, żyjących w krajach Unii Europejskiej, w tym w Polsce. Adresatem programu "Europe Senior Tourism" są ludzie od 55 roku życia, głównie z Polski, Czech, Węgier i Słowacji. Turyści Ci będą mieli okazję przez 7 miesięcy taniej zwiedzić południowe wybrzeża Hiszpanii Costa del Sol, Costa de la Luz, Ibiza, Majorka.

Celem unijnego projektu jest wspieranie idei "aktywnego starzenia się". Na tej inicjatywie skorzysta cała Hiszpania - utrzymanie dochodów po sezonie. Jest to również lekarstwo na przestój zimowy dla tamtejszych restauratorów i hotelarzy. Szacuje się w czasie trwania programu hotele sprzedadzą 500 tys. noclegów, o 5,5% więcej niż zwykle o tej porze roku.

BUŁGARIA

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym biurem telefonicznie lub mailowo. Postaramy się wyszukać korzystnej oferty dostosowanej do potrzeb i upodobań każdego Seniora. Niestety nie wszystkie propozycje można wyszukać i zarezerwować poprzez stronę internetową. Posiadamy w biurze programy, które niestety nie można udostępnić poprzez stronę www.

INNE KRAJE

Często pojawiają  się atrakcyjne ceny dla Seniorów również w innych krajach np.: w Tunezji, Turcji, Egipcie i w Grecji. Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym biurem telefonicznie lub mailowo. Poniżej przedstawiamy niektóre oferty dostępne na dzień dzisiejszy:

Object not found!

Object not found!

The requested URL was not found on this server. If you entered the URL manually please check your spelling and try again.

If you think this is a server error, please contact the Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Error 404

ibe01.merlinx.pl
Sun Oct 22 08:25:31 2017
Apache/2.2.22 (Linux/SUSE)

Newsletter

Wysyłka ofert wycieczek i wczasów, przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Wysyłka pozostałych ofert turystycznych (np. promocje lotnicze, nowe usługi itp.)

Sieci

Copyright 2017 Maxima | wykonanie strony opentechnologies.pl